Avukatlarımız

Güleşci Hukuk

GÜLEŞCİ HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU,2017 yılında Av. Yusuf GÜLEŞCİ, LL. M. ve Av. Ayşe Nur GÜLEŞCİ tarafından kurulmuştur.

Büromuz halen Edremit BALIKESİR’de Edremit Adliyesi yanında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Edremit Avukat

Güleşci Hukuk & Danışmanlık Bürosu, profesyonel ve dinamik bir ekiple hukukun farklı uzmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Büromuz, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku  ve Aile Hukuku başta olmak üzere Ticaret ve Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku alanlarında yoğunlaşmıştır.

Av. Yusuf Güleşci

Av. Yusuf Güleşci, 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış, 2010 yılında iyi bir derece ile mezun olmuştur.

Aynı üniversitede Yüksek Lisans (Master) eğitimine başlamış 2013 yılında yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak mezun olmuştur. Kamu İşyerlerinde Alt İşveren Uygulaması isimli Yüksek Lisans Tezini yazmış ve bu tezi, tez jürisi tarafından oy birliği ile kabul edilmiştir.

Erciyes Üniversitesinde Doktora eğitimine 2013 yılında başlamış olup, halen doktora eğitimini devam ettirmektedir. Türk Sosyal Güvenlik Hukukunda Maluliyet Sigortası isimli doktora tezini yazmaya devam etmektedir.

Hukukun birçok alanında özellikle iş ve sosyal güvenlik hukukunda makaleleri bulunmaktadır.

Birçok üniversitede öğretim elemanı olarak görev yapmıştır.

2014, 2015 yıllarında Kayseri Adalet Komisyonu Bilirkişiliği, 2017 yılında Balıkesir Adalet Komisyonu Bilirkişiliği yapmıştır. İş ve sosyal güvenlik hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır.

2018 yılı itibariyle Adalet Bakanlığı’na bağlı Uzlaştırmacı olarak görev yapmaktadır.

Halen eşi Av. Ayşe Nur Güleşci ile birlikte kurmuş olduğu Güleşci Hukuk ve Danışmanlık Bürosu‘nda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Ayşe Nur Güleşci

Av. Ayşe Nur Güleşci, 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış, 2014 yılında mezun olmuştur.

Üniversitede öğretim elemanı olarak görev yapmıştır.

Halen eşi Av. Yusuf Güleşci ile birlikte kurmuş olduğu Güleşci Hukuk ve Danışmanlık Bürosu‘nda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yerli ve yabancı müvekkillere Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Yerel ve Uluslararası Tahkim, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans, İş hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi, Fikri Mülkiyet Hakları ve Kurumsal Yönetim de dahil Türk hukukunun hemen hemen her alanında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

× Whatsapp